Půjčení dodávky je levné a rychlé

Specializujeme se na krátkodobé i dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Jestliže potřebujete zapůjčit dodávku, obraťte se na nás. Nezáleží na tom, zda jste majitel firmy, živnostník nebo soukromá osoba. Jsme tu pro všechny a připraveni poradit a pomoct. Přinášíme vám odpovědi na časté dotazy, ať máte ve všem přehled ještě dříve, než se k nám vůbec vydáte.

Co si k nám musíte vzít?

V případě, že si od nás budete chtít půjčit automobil, si s sebou musíte přinést několik věcí. V první řadě je to platný občanský a řidičský průkaz, dále vratná kauce 5000,- Kč
a částka adekvátní k době půjčení dodávky. Pokud si půjčujete dodávku na firmu, je potřeba, abyste byl jednatel společnosti. V opačném případě musíte mít u sebe notářsky ověřenou plnou moc. Bohužel zatím nedisponujeme možností platby kartou, pokud ovšem preferujete bezhotovostní platbu, je možnost převést peníze předem na účet.

Parkovací místo pro váš automobil

Pokud nevíte, kam s vaším automobilem, ve kterém si přijedete pro dodávku, nezoufejte, je to snadné. Vaše vozidlo můžete nechat stát na místě zapůjčené dodávky v uzavřeném areálu. Nemusíte mít o ně tedy žádné obavy a můžete se tak plně soustředit na svou cestu.

Jaké jsou naše výhody?

Především vám nabízíme příznivou cenu za půjčení dodávky, a to díky možnosti pronájmu reklamní plochy na našich vozidlech, proto jsme schopni nabídnout nejnižší možnou trhu. Pracující zákazníci ocení dlouhou otevírací dobu, jsme tu pro vás sedm dní v týdnu od osmi od rána do devíti do večera. Po domluvě jsme ale schopni vám vyjít vstříc v jakýkoli jiný čas. Náš zákazník je pro nás prioritou, telefon proto nikdy nevypínáme. Nestane se tedy, že bychom nenašli společný termín, který by vyhovoval.

Závěrem nezbývá už nic než dodat, že se budeme těšit na spolupráci v případě, že se nám rozhodnete svěřit do naší péče, a zaručujeme, že budete spokojeni.