OMLOUVÁME SE, ALE PŮJČOVNA JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.

Půjčovna

Půjčovna čističů koberců

Naše společnost nabízí k zapůjčení profesionální čistící přístroje značky Kärcher. Tyto stroje se řadí ke špičce v mokrém čištění. S čistícími přístroji Kärcher Puzzi 100 Super je možno čistit nejen koberce klasického typu, ale i koberce bavlněné, matrace a všechny typy čalouněného nábytku včetně čalouněného interiéru vozidla. Součástí zapůjčení je řádné proškolení, jak správně se strojem zacházet pro efektivní čištění.

 

Při zapůjčení stroje značky Kärcher vám budou bezplatně poskytnuty tepovací nástavce a zcela zdarma vám bude poskytnuto 10 dávek čistícího prostředku Kärcher RM 760 (množství odpovídá přípravku k vyčištění bytu 2+1). V případě potřeby většího množství čistícího prostředku, nabízíme jednu dávku za 7 Kč. Čistící prostředky značky Kärcher jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších dostupných čistících prostředků na trhu. UPOZORŃUJEME NA LEVNÉ NÁHRAŽKY, které mohou být sice levnější, ale NEMAJÍ HLOUBKOVÝ ČISTÍCÍ EFEKT A STOPY PO NĚM ULPÍNAJÍ V KOBERCI!

Čističe jsou k osobnímu převzetí dostupné na adrese: Ondráčkova 15, Brno - Líšeň (ukázat na mapě).

Čistící prostředek Kärcher RM 760

Námi používané čistící prášky jsou nejefektivnějšími čistícími prostředky k použití ve strojích určených pro čištění koberců a čalounění. Kvalita je prověřena letitými zkušenostmi profesionálů v oblasti čištění. Čistící prostředek Kärcher RM 760 je slabě alkalický prostředek, který je 100 % rozpustný ve vodě, ale maximálně šetrný k čištěnému materiálu. Tento čistící prostředek neobsahuje optické zesvětlovače ani bělící látky, které by mohly čištěný materiál poškodit. Po aplikaci čistícího prášku Kärcher RM 760 zůstane koberec i čalounění čisté a příjemně provoněné.

Čistič koberců Kärcher Puzzi 100 Super

Jako profesionálové v oboru čištění koberců a čalounění musíme využívat pouze profesionální čističe. Pracujeme s čističi značky Kärcher Puzzi 100 Super, které se používají na bázi mokrého tlakového čištění se zpětným odsáváním nečistot. Stroj obsahuje dvě od sebe oddělené nádrže, z níž jedna je určena pro čistou vodu (objem 10 litrů) a druhá pro znečištěnou vodu (objem 10 litrů). Tlak 1 bar, podtlak 20 kPa.

Technické parametry

  • Průtok vzduchu: 54 l / s
  • Podtlak: 200 bar
  • Nástřikové množství: 1 l / min.
  • Množství vody – max: 1,6 l / min.
  • Nástřikový tlak: 1 bar
  • Zpětný tlak: 2,5 bar
  • Max. teplota vod: 50 st. C
  • Max. příkon: 1290 W
  • Hmotnost: 10,3 kg
  • Rozměry d x š x v: 665 x 320 x 425 mm