5 nejčastějších otázek při výběru profi vysokotlakého čističe

Na co se používají vysokotlaké čističe bez ohřevu vody?

Vysokotlaké čističe jsou nepostradatelným pomocníkem nejen kolem údržby vašeho domu, ale také pro čištění zahradní techniky, automobilů a jiných zařízení. Pomocí vysokého tlaku vody odstraní i zašlé nečistoty. Usnadní vám práci a ušetří čas při mytí terasy, zahradního nábytku, auta, kola, chodníku i plotu. Kvalitní vysokotlaké čističe Nilfisk disponují celou řadou kvalitních nástavců, se kterými si hravě poradíte i s odolnými nečistotami ze špatně přístupných míst. Tlakové myčky jsou extrémně rychlé a výkonné. Navíc ušetří spoustu vody a to i během dlouhého použití.

Při výběru Vapky vybírejte podle výkonu

U vysokotlakých čističů platí, že čím silnější tlak, tím vyšší rychlost a účinnost mytí. Na běžné použití kolem domu doporučujeme pořídit Vapku s výkonem 110 až 160 barů. Přístroje s vyššími hodnotami tlaku jsou vhodné pro profesionální použití například ve stavebnictví a zemědělství.

Průtok vody ušetří vašemu rozpočtu

Profesionální vysokotlaké čističe jsou určeny pro každodenní použití. Důležité je, sledovat průtok vody za hodinu. Například čistič Nilfisk s tlakem 120 barů má průtok vody 470 l/h. Profi čistič s tlakem 170 už má průtok vody 750 l/h. V praxi to znamená, že čím vyšší má vysokotlaký čistič průtok litrů za hodinu, tím rychleji budete mít čisto.

Profi Vapky pracují rychle a efektivně

Obecně platí, že čím kvalitnější Vapku si pořídíte, tím rychleji budete mít hotovo. Rozdíly mezi jednotlivými čističi jsou mimo jiné i v doporučené době pracovního cyklu. Ten může být 30,60,90 minut v kuse. Pro časté nebo dlouhodobé použití vždy doporučujeme vybírat z profi strojů, které zvládnou bez nutnosti vypnutí dlouhodobý provoz. Aby byla Vapka chráněná před přehřátím, disponuje zabudovanými tepelnými pojistkami, které se postarají o včasné vypnutí.

Jaké příslušenství je součástí tlakové myčky Nilfisk?

Vysokotlaké čističe Nilfisk jsou dodávány s rozsáhlým příslušenstvím, díky němuž se dokážou přizpůsobit vašim potřebám. Ke standardnímu příslušenství patří podvozek, tryska s paprskem, nádoba na čisticí prostředky, hadice a další. Přikoupit lze další příslušenství, které vám zjednoduší práci v každé situaci.

Jaké čisticí prostředky se používají pro Vapky Nilfisk?

Obecné pravidlo při výběru vhodného čisticího prostředku pro vysokotlaké čističe zní, použít ty s nízkou pěnivostí. Přípravky pro strojní čištění jsou ekologicky nezávadné. Vybírejte podle způsobu použití. Pro mytí aut, kamionů, zemědělské techniky i ostatních laků jsou vhodné pečující čističe s příměsí vosku, pro mytí fasád oceníte praktickou nano technologii a pro odstranění mechu ze střechy pak impregnaci proti opětovnému ulpívání nečistot.

Pro profesionály doporučujeme PROFI Vapky bez ohřevu

Ať už pracujete na stavbě či v zemědělství, jistě oceníte kvalitní Vapku, kterou můžete očistit nejen stroje a techniku, ale také zdi, podlahy a jiné povrchy. Pro uspokojení všech vašich potřeb nabízí výrobce Nilfisk studenovodní vysokotlaké čističe, pro rutinní i náročné úkoly. Použít je můžete od běžných úkonů po specializované aplikace. Použitím vhodného nástavce si usnadníte práci a výsledný efekt bude ohromující.

Studenovodní vysokotlaké stroje z řady MC vám budou nápomocni při celé řadě úkolů. Konstrukční řešení Vapek Nilfisk je zárukou toho, že si pořídíte robustní, inovativní, ergonomické stroje, na které se můžete spolehnout i při náročných úkonech.