Porouchala se vám vaše dodávka při převozu sedačky?

Služby půjčoven dodávek jsou velice oblíbené díky možnosti mít v případě nouze dodávku okamžitě k dispozici a po dohodě s personálem půjčovny si případné zápůjční období ještě protáhnout. Pokud tedy jste se dostali do situace že vaše dodávka vypověděla službu například právě při převozu sedačky z obchodního domu,  jeví se půjčovna dodávek jako ideální řešení v tomto stavu nouze. Ale důležité věnujte případně neověřené půjčovny dodávek velkou pozornost tomu co podepisujete při vypůjčení. Mnoho půjčoven dodávek má ve smlouvě nastavený právní klíčky kterých si v případě spěchu a zbrklosti nevšimnete a pokud se přihodí škodná událost, Může se jednoduše stát že Právě tyto podmínky budou nastavený proti vám.  Půjčovny dodávek které takto podmínky učení mají nastavený je naštěstí již minimum, ale vždy je nutno but při podpisu smlouvy vysoké opatrnosti a případné nejasnosti si zcela jistě nechat vysvětlit od personálu půjčovny či přímo majitele.

Potřebujete zapůjčení dodávky v Brně či jeho okolí?

Pokud se vám vaše vozidlo porouchalo v Brně či jeho okolí do 50 km je možno využít služeb půjčovny dodávek Brno Fenix a Požádat je o přistavení náhradního vozu přímo na místo, kde se vám porouchala vaše dodávka. Případně je možno přímo tuto půjčovnu požádat o odvoz sedačky z obchodního domu. Tuto službu nabízí svým stálým partnerům a rovněž také novým klientům a to v rámci nového zákaznického servisu. Tato služba je  velkým benefitem, Protože Nemusíte mít strach pomoc v nouzi. Půjčovna dodávek Brno Fenix sídlí v Brně Králově Poli pokud dorazí tak přímo do jejich areálu je možnost si u nich svoje vozidlo nechat a to na hlídaném a monitorovaném parkovišti. Samozřejmě po dobu, po kterou máte jejich dodávku vypůjčenou.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek

Služby půjčovny dodávek Brno – Fénix jsou nastavený velice benevolentně a půjčovna nabízí zapůjčení dodávky užitkového vozů do 3,5 tuny na libovolně dlouhou dobu. Zapůjčit vozidlo je možno v rámci hodin – což je skvělé pro převoz nábytku, křesel, sedaček atd., dále v rámci dnů a rovněž v rámci týdnů či měsíců. Samozřejmě dobu zápůjčky  je nutno ideální dopředu nahlásit personálu půjčovny karta aby vám vůz zablokovali na danou dobu. Zajímavé jsou rovněž k půjčky v rámci hodin který je možno velice efektivně využít například pro stěhování vybavení z obchodních Center.  Tímto způsobem lze ušetřit až několik stovek korun.

půjčení dodávky v Brně

V půjčovně najdete dodávky různých velikostí nákladového prostoru

Široké spektrum vozového parku nabízí nejen vozidla v různých motorizací ale rovněž u vozidla s různými velikostmi nákladového prostoru včetně maximální velikosti nákladového prostoru v dodávce Ford Transit Maxi. Pro převoz sedačky však postačí zcela základní malá dodávka. Máte-li zájem o využití dodávky pro stěhování, it personálu na zapůjčení stěhovacích popruhů  čí stěhovacích vozíků. Pokud jedete do zahraničí je možno si z půjčovny zapůjčit rovněž GPS navigaci která vás vždy dovede na správnou adresu a to o celé Evropské unii. Nový užití vozidla mimo EU prosím kontaktujte Personal půjčovny. Dodávky z půjčovny dodávek Fénix máte jistotu že vozidla jsou půjčovala v perfektním technickém stavu a ve Vysokém standardu výbavy.