Potřebujete realizovat mezinárodní stěhování?

Potřebujete realizovat mezinárodní stěhování? Hledáte spolehlivou stěhovací službu? Vyzkoušejte Stěhování levně Praha.

Naše nabídka mezinárodního stěhování je vhodná pro jednotlivce, domácnosti i celé organizace. Stěhujeme běžné panelákové byty, rodinné domy, luxusní apartmány, kanceláře, sklady i provozy. Jsme ryze česká firma s bohatými zkušenostmi a širokou nabídkou služeb v oblasti stěhování a vyklízení nemovitostí.

Co v rámci mezinárodního stěhování nabízíme

Můžeme vám nabídnout rychlé a spolehlivé mezinárodní stěhování s řadou souvisejících služeb jako je balení věcí, zapůjčení obalového materiálu, demontáž a montáž nábytku, bezplatnou prohlídku naším technikem i ekologickou likvidaci nepotřebného vybavení od nábytku po elektrické nebo plynové spotřebiče.

Co v rámci mezinárodního stěhování stěhujeme

Dokážeme přestěhovat téměř cokoliv od běžného nábytku po průmyslové stroje nebo laboratorní vybavení. V rámci služby mezinárodního stěhování dokážeme přestěhovat běžný byt, kancelář, sklad, firemní provoz i celou administrativní budovu. Zabýváme se také stěhováním těžkých předmětů jako jsou klavíry, trezory, stroje, citlivé laboratorní přístroje, umělecká díla nebo starožitný nábytek.

mezinárodní stěhování levně
mezinárodní stěhování levně

Stěhujeme rychle a spolehlivě

Naším krédem je rychlost a 100% spolehlivost a bezpečnost. Proto zaměstnáváme pouze stále a kvalifikované pracovníky, které pravidelně školíme v nejnovějších trendech a inovacích. Disponujeme nejmodernější technikou a širokou nabídkou vozového parku. Se stěhováním do ciziny máme mnohaleté zkušenosti. Můžeme tak nabídnout velmi vysokou kvalitu našich služeb za férové ceny.

Nechte mezinárodní stěhování na odbornících

Nechcete se zabývat složitým papírováním? Nemáte čas na stěhování? Nechte mezinárodní stěhování na odbornících. Vyřídíme veškeré úřední formality a postaráme se o vše od A do Z. Vyberte si naše stěhování na klíč a nemusíte být ani fyzicky přítomni při samotném stěhování. Na všem se domluvíme předem, vše zakreslíme do plánků a my realizujeme celou operaci.

Zaujala vás naše nabídka? Nevíte si rady s konkrétním problémem? Potřebujete poradit? Obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme a navrhneme cenovou kalkulaci.